Клиентка на "Кауфланд" остана недоволна от посещението си в техен магазин, съобщи самата тя в сигнал до Plovdiv24.bg. Този път обаче от веригата нямат никаква вина, че дамата не е разбрала смисъла на една от брошурите им - "Вземи и двете". Жената се е объркала, че предложенията в тази брошура са от типа "вземи две на цената на едно". Това обаче не е така и никъде във въпросната промоция не е упоменато подобно нещо.
Ето какво казва клиентката:
В брошурата на "Кауфланд" за датите от 20.10 до 26.10 е обявена кампания "Вземи и двете". Никъде в кампанията не е описано, че всеки от двата артикула се плаща поотделно на редовната си цена. В брошурата цената на артикулите не е намалена, а са с редовната им цена извън промоция.
Поради тази причина си помислихме, че става въпрос да се вземат два артикула на цената на един. Пътувахме 50 километра отиване и връщане до гр. Бургас, за да се възползваме от тяхната оферта. Когато отидохме на касата да плащаме, са ни таксували с редовната цена извън промоция на всеки артикул поотделно.
Така вместо да вземем два артикула на цената на един, ние сме ги платили и двата. Става въпрос за два шоколада от 300 грама за 8.49 лева редовна цена на всеки, два броя кутии с шоколадови трюфели от 200 грама по 5.99 лева редовна цена за всеки, два броя кутии с вафлени пурички по 2.99 лева редовна цена на всеки, два шоколада от 100 грама по 2.79 лева всеки. Пращам ви снимка на касов бон и скрийншот от сайта на Кауфланд с подвеждащата брошура и артикулите.
Зареждане ...


13:24 / 25.10.2025
1354
Amethyst
на 25.10.2025 г.
Я по-добре си стой на село... Тамошния хоремаг няма да те обърква с брошури, които не разбираш...
Лошо куче11
на 25.10.2025 г.
За два шоколада , 50 км че бензина е повече от стойността на двата , да Ева и гламавия народ.
myzrael
на 25.10.2025 г.
Като не мога да четат още 100км да минат... Никъде не пише 2 на цената на 1 или това и това на промо цена комплект. Лидл пускат примерно купон вземи 1 на редовна цена и 2рото на 50% намалено. Кауфланд около Свети Валентин примерно пускат китки и нещо друго на промо цена,но иначе самостоятелно са си на високи цени. Трябва малко да се чете,че после да не ревем в мрежата
Гешев
на 25.10.2025 г.
На някои ,трябва да им спрат достъпа до интернет....
Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.