Тапа при разклона за Ихтиман на АМ "Тракия" в посока София, съобщи репортер на "Фокус". Движението е спряло.
Вероятната причина е ремонтът в района на аутобана. "Хората излизат от колите си", допълва той.
Шофирайте внимателно и със съобразена скорост!
Зареждане ...


12:38 / 19.10.2025
1660
Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.