След мача в Стара Загора един от автобусите, превозващ привържениците на ЦСКА, е бил нападнат около индустриалната зона на града с камъни и дървета.

Почти всички стъкла на рейса са изпочупени. "Явно феновете на "Берое" са организирали засада и са атакували рейса. В автобуса са били фенове на ЦСКА от Харманли и Хасково", заявиха от щаба на "червените".



Източник: в. Монитор