След мача в Стара Загора един от автобусите, превозващ привържениците на ЦСКА, е бил нападнат около индустриалната зона на града с камъни и дървета.
Почти всички стъкла на рейса са изпочупени. "Явно феновете на "Берое" са организирали засада и са атакували рейса. В автобуса са били фенове на ЦСКА от Харманли и Хасково", заявиха от щаба на "червените".
Източник: в. Монитор
Зареждане ...


00:37 / 19.09.2011
1153
Hristo Hristov 2
на 19.09.2011 г.
хахаха хармани и хаскоъъй боже и от куп други селка
Hristo Hristov 2
на 19.09.2011 г.
обиите гяурите ..смърт за цска
Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.