Предимно ученици и студенти присъстваха на втория подред протест, свързан със случая в Катуница. Отново над 500 човека се събраха пред общината в Стара Загора, развяваха български знамена, пееха "Всеки ден ще е така, до победата!", "Българи юнаци", както и химна на България.
Този път и в Стара Загора не се размина без арести. Два такива видя и репортер на Zagora24.bg.
Полицейското присъствие отново бе засилено из града и около ромския квартал в Стара Загора през целия ден.
Зареждане ...


11:17 / 28.09.2011
1734
Анонимен
на 29.09.2011 г.
Полицейската сган беше толкова долна! Младежи бяха арестувани заради скандирания "Циганите Вън" и тн! ЕНИЧАРИ, НАПРАВО ДА ТИ СЕ ПРИПЛАЧЕ ОТ АБСУРДА!
Hristo Hristov 2
на 28.09.2011 г.
е вие пак сега ..защото беше листопадено време иначе щяха да дойдат ..6а ма извинявате
Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.