52-годишен е задържан за кражба на телефон от магазин в Казанлък, съобщиха за "Фокус" от ОДМВР-Стара Загора. На 26 август в РУ - Казанлък е получено съобщение от 72-годишен мъж, че е извършена кражба на мобилния му телефонен апарат, който бил оставен на бюро в магазин в гр. Казанлък.
В резултат на проведените незабавни оперативно-издирвателни мероприятия е установен извършителят на деянието - мъж на 52 години. Той е задържан за срок до 24 часа.
В РУ - Казанлък е образувано досъдебно производство за престъпление.
Зареждане ...


12:55 / 27.08.2025
1402
Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.