На 21.08.2025 г., в 01.37 ч., на тел. 112 в ОДЧ на РУ-Казанлък е получено съобщение от 34-годишен мъж, че на улица в Казанлък, двама души, след употреба на сила са му взели парите и цигарите.

На място незабавно са изпратени полицейски  служители. Установено е, че деянието е извършено около 23.20 ч., а от потърпевшия били  отнети  40 лв и кутия с цигари.

Образувано е досъдебно производство по НК.