На 28.10.2025 г., в 13.30 часа, на улица в Стара Загора, 34-годишен мъж съобщил на полицейски служители, че мъж поискал да ползва телефона му и не му го върнал, след което избягал.
След проведени незабавни оперативно-издирвателни мероприятия, като извършител на деянието е установен 23-годишен мъж, който е задържан за срок до 24 часа. Телефонът е върнат на потърпевшия.
Във Второ РУ-Стара Загора е образувано досъдебно производство по НК под надзора на Районна прокуратура - Стара Загора.
Зареждане ...


11:44 / 29.10.2025
1845
Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.