Мъж е в болница след сбиване в казанлъшка махала, съобщиха от ОДМВР-Стара Загора. На 15 август, в 18,40ч., в РУ- Казанлък на тел.112, е получено съобщение от 54-годишен мъж за възникнало сбиване в махала в Казанлък с пострадало лице.
На място незабавно са изпратени полицейски служители. Установено е, че 40-годишен мъж, след възникнал скандал, е наранил 47-годишен мъж, който е настанен в болница, без опасност за живота.
Образувано е бързо производство. 40-годишният мъж е задържан за срок до 24 часа.
Зареждане ...


12:03 / 18.08.2025
1418
Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.