Разгневена търговка счупи бариерата пред Община Казанлък с бус и започна да изхврля дини пред входа на сградата.
От няколко дни жената продавала дините от буса си на неразрешени и опасни места, като кръстовища. Служители на Общината обясниха, че многократно правили забележка на търговката, но тя не се съобразявала и не искала да заплаща такса или да продава продукцията на разрешените места.
След поредната забележка, жената с буса си чупи бариерата и влиза на площада пред Общината, където започнала да изхвърля дините.
На място са пристигнали полицаи. Тя е задържана за хулиганство. Ще бъде съставен и акт за ПТП и умишлено унищожаване на имущество, информира БНР.
Зареждане ...


17:22 / 15.08.2025
1287
Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.