На 04.10.2025г., във Второ РУ-Стара Загора е получено съобщение от 25-годишна жена, че в жилище в Стара Загора на 03.10.2025г., след възникнал скандал спрямо нея е било осъществено домашно насилие от съпруга й – 33-годишен мъж.

Той е нанесъл лека телесна повреда. Образувано е досъдебно производство по НК под надзора на Районна прокуратура - Стара Загора.