Мъж на 83 години и жена на 73 са пострадалите от гръмналата газова бутилка тази сутрин в старозагорския квартал "Самара 1“. Zagora24.bg вече ви информира за инцидента. Оказва им се медицинска помощ, съобщават от полицията.
Бутилката е обезопасена, няма опасност за населението, уточняват от областната дирекция. Нанесени са материални щети на имота. Образувано е досъдебно производство.
Сигналът за инцидента е получен в 8,20 часа тази сутрин.
Зареждане ...


14:48 / 08.07.2025
1180
Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.