Завърши изграждането на кръгово кръстовище при отбивката към Тракийския университет при входа на Стара Загора от запад. Това информира днес кметът на Стара Загора Живко Тодоров в социланите мрежи.
"Пробвах го, работи отлично", добави лаконично кметът Тодоров.
Предвижданият резултат е обвързан с обезопасяване на кръстовището и урегулиране на движението на превозни средства в него. Средствата за изграждането са от общинския бюджет. В Община Стара Загора са постъпвали сигнали, подадени от КАТ и "Пътна полиция“, че това е участък с предпоставки за възникване на пътно-транспортни произшествия.
Положена е нова хоризонтална маркировка и на ограничителни вертикални елементи, както и поставяне на пътни знаци за регулиране на движението в кръговото кръстовище.
Зареждане ...


15:34 / 28.08.2025
1501
Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.