Светофарните уредби по бул. "Св. Патриарх Евтимий“ в Стара Загора няма да работят днес от 9.00 до 16.00 часа. 

Това се налага заради извършването на профилактика от EVN, съобщава Община Стара Загора. 

Профилактиката на електроенергийната компания ще продължи и през следващите дни, за което община Стара Загора се ангажира да уведомява гражданите.