Изключително натоварен е трафика из градските улици на Стара Загора. Задръствания има почти по цялата дължина на бул. Патриарх Евтимий, като колоната започва още от квартал Индустриален.
Пътен инцидент пък образува задръстване по ул. Ген. Гурко. Органи на реда регулират движението и спомагат за по-лесното преминаване на автомобилите. По непотвърдена информация близо до 6-то Основно училище, е блъснат човек.
Булевард Христо Ботев също не отстъпва по натовареност, провери репортер на Zagora24.bg.
Останалите натоварени зони в града са ул. Хаджи Димитър в пресечката от бул. Христо Ботев до бул. Столетов, улицата минаваща покрай "Руския пазар" също е изключително натоварена.
Интензивността на трафика се дължи на дъждовното време, както и на това, че днес е последният работен ден. Предстоят четири почивни дни и гражданите бързат да напуснат града.
Зареждане ...


18:15 / 21.09.2011
1117
Анонимен
на 22.09.2011 г.
300 000 град все пак.
Веселин Тонев
на 21.09.2011 г.
Следобед беше Ад Всеки беше излязал с колата.
Анонимен
на 21.09.2011 г.
Не се притеснявайте, ще си купя едно КОМАТЦУ (багер с подсилена тяга) и ще оправя инфраструктурата и може и някой коли. единствено това може да се направи. хехехеххехе
Tanyo Tanev
на 21.09.2011 г.
сфетофарите са объркани , няма ги зелените вълни
Hristo Hristov 2
на 21.09.2011 г.
натоварването не само заради дъжда и почивните дни , а и заради остарялата инфраструктура за жалост ...колите не са както при бай тошово време ..осъзнайте се малко ..трябва да се вземат кадрови промени и да се промени това
Ivelina Atanasova
на 21.09.2011 г.
все по-често е така вече,днес пак беше ужас и то още на обяд какво да говорим следобяд....имаше засилено полицейско присъствие:Д
Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.