На 11.08.2025 г., около 15:20 ч., в гр. Стара Загора, по бул."България" е настъпило пътнотранспортно произшествие. По първоначална информация, същото е между л.а."Форд" управляван от 30-годишна жена и мотоциклет "Сузуки" управляван от 42-годишен мъж.

Двамата водачи са тествани за употреба на алкохол, отчетени са отрицателни резултати.

Пострадал е 42-годишният мъж, настанен е в болница, без опасност за живота. Местопроизшествието е обслужено от екип на сектор "Пътна полиция".