На 27 октомври в сектор "Пътна полиция" е образувано бързо производство по НК под надзора на Районна прокуратура - Стара Загора.

Предишният ден 47-годишен мъж около 20:21 ч. на път ІІІ-5008, /с. Борилово - с. Змейово/ е управлявал лек автомобил "Фолксваген" след употреба на алкохол.

Това е установено с техническо средство, което отчело 3,36 промила. Водачът е реализирал ПТП с незначителни материални щети по МПС, като е самокатастрофирал. Колата напуснала пътното платно и се блъснала в крайпътно дърво.

Мъжът е задържан за срок до 24 часа.