На 14.10.2025 г., в 19.49 ч., в Първо РУ-Стара Загора е получен сигнал за нанесен побой на мъж на улица в Стара Загора. 

На място е установен 52-годишен мъж, който заявил, че са го нападнали две лица, като едното му нанесло удари.

Потърпевшият е настанен в болница без опасност за живота. Образувано е досъдебно производство по НК под надзора на Районна прокуратура-Стара Загора.