Обстановката в Стара Загора след силния вятър снощи е спокойна. В общината са получени 23 сигнала за паднали дървета и клони, които са отработени, съобщи заместник-кметът Радостин Танев.
Основните щети са паднали дървета върху три автомобила, които вече са освободени. Два от тях са по-сериозно пострадали, но най-важното е, че няма пострадали хора, каза Танев. Той допълни, че и днес продължава работата по разчистването на града.
Целогодишно продължават и дейностите по рязане на изсъхнали клони на дървета в Стара Загора, като в летните месеци се работи по-интензивно, заяви още Радостин Танев, информира БНР.
Зареждане ...


10:42 / 10.07.2025
927
Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.