Кандидатите за президент и вицепрезидент от ГЕРБ Росен Плевнелиев и Маргарита Попова ще посетят Област Стара Загора днес.
В 11:30 часа, в град Казанлък, двойката ще присъства на откриването на предизборния щаб на ГЕРБ-Казанлък и представянето на кандидата за кмет Галя Стоянова. Събитието ще се проведе в хотел "Казанлк" и на него ще присъства областният координатор на ГЕРБ-Стара Загора и кандидат за кмет на областния град Живко Тодоров.
В 12.30 часа Пленвлеив и Попова ще посетят завод Арсенал в Казанлък, където ще се срещнат с ръководството и работниците на завода. На срещата ще присъстват още кандидатът за кмет от ГЕРБ за Община Казанлък Галина Стоянова и председателят на областния предизборен щаб Йордан Николов.
В 15:30 часа, в град Стара Загора, двойката ще се срещне с ръководството и работниците от фирмата за регенериране на индустриални машини и гумени изделия за камиони и автобуси Медина Мед.
В 16:15 часа кандидат-президентската двойка ще посети фирма Кен, която произвежда и търгува с месни продукти. По време на посещението Плевнелиев и Попова ще се срещнат с ръководството на фирмата и работниците, за да обсъдят проблемите пред сектора и възможностите за тяхното разрешаване.
В 18:00 часа Росен Плевнелиев и Маргарита Попова ще се срещнат с представители на местния бизнес за да обсъдят възможностите за развитие на икономиката в региона. На срещата ще присъстват и кандидатите за общински съветници от ГЕРБ, общинското ръководство на местната структура и народни представители от партията. Събитието ще се проведе в х-л Мериан палас в Стара Загора.
В 19:00 часа кандидат-президентската двойка на ПП ГЕРБ Росен Плевнелиев и Маргарита Попова ще бъдат представени пред старозагорци на предизборния концерт партията. Концертът ще се проведе на площада пред Областна администрация и в него ще вземат участие Веселин Маринов, Графа, ансамбъл "Българе" и актьорите Димнитър Рачков, Мария сапунджиева, Зуека, Руслан Мъйнов и техни колеги.
Зареждане ...


11:26 / 28.09.2011
702
Mariq Zlateva 1
на 30.09.2011 г.
ИЗОБЩО ДА НЕ ИДВАТ,ЧЕ ДА НЕ ИМ ГЛЕДАМЕ МАЗНИТЕ И АЛЧНИ ФИЗИОНОМИИ!
Hristo Hristov 2
на 28.09.2011 г.
НА НАС НЯМА ЛИ ДА БУТАТ ПАРИ ...ПАК СМЕ ДИСКРИМИНИРАНИ ..САМО НА МАНГУСТИТЕ ПЪЛНЯТ ГАДНИТЕ ГУшИ
Анонимен
на 28.09.2011 г.
Борисов там ли ще е? :Д
Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.