На 27 октомври около 13.00 часа, в Стара Загора в магазин е възникнал скандал между 39-годишен мъж и 32-годишен управител на магазина, намесил се и служител на търговския обект на 24 години.

Двамата представители на магазина са нанесли побой на 39-годишния мъж. Потърпевшият е настанен за наблюдение в болница, без опасност за живота.

Двамата мъже на 32 и 24 години са задържани за срок до 24 часа.

В Първо РУ-Стара Загора е образувано досъдебно производство по НК.