На 24 октомври, в 17:15 ч., в Стара Загора, по бул."Славянски" е настъпило пътнотранспортно произшествие. По първоначална информация, същото е между лек автомобил "Киа", управляван от 56-годишна жена и спрял в колона лек автомобил "БМВ", управляван от 31-годишен мъж.

Вследствие на удара "БМВ"-то се придвижва напред и блъска спрелия в колона пред него тежкотоварен автомобил "Форд", управляван от 32-годишен мъж.

Водачите са тествани за употреба на алкохол, отчетени са отрицателни резултати. В сектор "Пътна полиция" на жената е съставен акт за установено административно нарушение и протокол за ПТП с материални щети.