Днес старши-треньорът на Берое Илиан Илиев говори за предстоящата среща с Локомотив (София). Още в самото начало Илиев започна с думите, че срещата ще бъде трудна.

За Берое срещата пропускат Тошко Тодоров, Георги Божанов, който все още не е готов за игра, както и  Петър Димитров който е наказан.

"Слез зимната подготовка сме по-сработени.

Почти шест месеца влизат и излизат хора от отбора и трябва да градим. Имаме доста работа пред нас. Не мислим, че сме постигнали нещо" - коментира наставникът на "зелените".
 
"Локомотив (София) имат добри флангови играчи, както и в центъра имат много опции. Отборът най-вероятно ще играе с титулярната си защита, а те са отбор играещ добре в защита" - сподели Илиев за противника.

Срещата с столичния Локомотив е на 3-ти април - неделя от 15.00ч. на градския стадион в Стара Загора.