След вчерашната победа на Берое над Академик с 3:1 пред микрофона застана Петър Костадинов. Ето какви бяха неговите впечатления от мача.
"Важна победа за самочувствие преди мача с ЦСКА. Мисля, че изиграхме едно слабо първо и едно добро второ полувреме. Бяхме по-добрият отбор, особено второто полувреме, можеше да победим и с повече. Може би си мислихме, че с минимални усилия ще победим. Видя се, че няма да стане. Даже те имаха 3-4 добри ситуации. Казахме си някои по-остри неща на полувремето и мисля, че второто полувреме играта беше добра, имахме и положения.
Препоръчани обяви
Източник: Beroe Online
Зареждане ...


15:41 / 09.05.2011
325















Коментарите са на публикуващите ги. Zagora24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.