Държавния лично-отборен шампионат по планинско колоездене, който се проведе през уикенда, бе успешен за домакините от Колоездачен клуб "Берое“, които завършиха трети в отборното класиране и спечелиха още няколко призови места. Това съобщи председателя на клуба Константин Атанасов.
Той допълни, че като цяло състезанието е преминало добре, без сериозни падания и контузии.
Препоръчани обяви
Следващото състезание пред старозагорския колоездачен клуб ще бъде Държавния шампионат по планинско колоездене – олимпийска дисциплина, който ще се проведе в София на 20 юли, където ще участват по-голямата част от състезателите на КК "Берое“.
Зареждане ...


10:58 / 08.07.2025
942















Коментарите са на публикуващите ги. Zagora24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.