Женският баскетболен отбор на Берое Стара Загора ще участва в Еврокъп през сезон 2025/2026.
Участието в надпреварата бе одобрено и от Европейската федерация по баскетбол, а отборът вече очаква жребия за груповата фаза, който ще бъде изтеглен на 23 юли в Мюнхен.
През миналата година заралии участваха в Адриатическата лига, където завършиха на 4-то място, но тази година отборът ще участва в по-престижната надпревара.
Препоръчани обяви
Шампионките на България ще бъдат един от 42 отбора, които започват своето участие от груповата фаза.
Това ще бъде трето участие за дамите на Берое в Еврокъп след 2018/2019 и 2022/2023.
Зареждане ...


20:25 / 09.07.2025
983















Коментарите са на публикуващите ги. Zagora24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.