Женският баскетболен отбор на "Берое" се завръща в силния европейки турнир "Еврокъп". Това обявиха от клуба на официалната си фейсбук страница. 

Участието на беройки в турнира бе потвърдено вчера от Европейската федерация и тимът е в очакване на жребия за груповата фаза.

За клуба това ще бъде трето участие във втория по сила европейски турнир на ФИБА след сезоните 2018/2019 и 2022/2023.