Женският баскетболен отбор на "Берое" се завръща в силния европейки турнир "Еврокъп". Това обявиха от клуба на официалната си фейсбук страница.
Участието на беройки в турнира бе потвърдено вчера от Европейската федерация и тимът е в очакване на жребия за груповата фаза.
Препоръчани обяви
За клуба това ще бъде трето участие във втория по сила европейски турнир на ФИБА след сезоните 2018/2019 и 2022/2023.
Зареждане ...


09:54 / 10.07.2025
979















Коментарите са на публикуващите ги. Zagora24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.