Още трима нови футболисти ще се присъединят към подготовката на ПФК "Берое“ преди старта на новия футболен сезон. Те ще бъдат чужденци и ще играят на позициите вратар и централни защитници, съобщи за Радио Стара Загора кондиционния треньор на клуба Пламен Липенски.

Той допълни, че отборът все още не е на 100 процента готов за официалните мачове именно поради необходимостта от окомплектоване на състава.

Пред зелените предстои контрола с "Ботев" Пловдив, която ще се проведе утре, но тя няма да бъде последна за тима преди старта на сезона. Последната контрола ще бъде на 15 юли в Стара Загора срещу отбора на "Атлетик“ Куклен.