На електронната поща получихме писмо-декларация от Националния фенклуб на Берое. Публикуваме го без редакторска намеса
Национален фен клуб Берое Стара Загора изказва своето възмущение от условията, които трябваше да изтърпят нашите фенове при гостуването на Литекс Ловеч. При опитите ни да се свържем с официалния делегат на мача въпросното лице се покри и не изпълни служебните си задължения, както и не извърши оглед на пиротехническите средства, които целяха да
създадат подобаваща атмосфера на иначе скучния стадион в красивото планинско градче.
Отборът на Литекс Ловеч, претендиращ да участва в
най - реномирания европейски клубен турнир не осигури елементарни условия на гостуващите фенове. В сектора нямаше нито една функционираща тоалетна, като предвидените за такива бяха заключени. По този начин бяха нарушени естествените човешки права на над 400 човека
пропътували целия този път през Стара планина.
Препоръчани обяви
Домакините от Литекс Ловеч демонстрираха пълна организационна аматьорщина която не сме срещали в никой български град. За да сме напълно обективни искаме
да изкажем нашата благодарност на Ловешката полиция и нейното ръководство, които демонстрираха рутина и оказаха професионално съдействие. Тя може да бъде пример на колегите си в много други градове. В крайна сметка приканваме Българския футболен съюз не само да обслужва интересите на така наречените "грандове" чрез своите
комисии и съдии, а да се самосезира за произвола, който се шири на градския стадион в Ловеч. Ако това не се случи ще отнесем въпроса до лицензионната комисия на УЕФА!
Зареждане ...


13:28 / 09.08.2011
1088















Коментарите са на публикуващите ги. Zagora24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.