Наставникът на Берое Илиан Илиев не упрекна нито един от футболистите си въпреки тежката загуба на заралии с 0:3 от Локомотив в София. "Този мач от футболистите ми не мога да съм недоволен, че не играха. Трябваше да мачкаме Мешич и първото полувреме, така нямаше да допуснем тези ситуации.
Препоръчани обяви
Източник: sportal.bg
Зареждане ...


00:07 / 22.08.2011
308















Коментарите са на публикуващите ги. Zagora24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.