От мъжкия баскетболен тим на Берое се похвалиха с ново американско попълнение.
Екипът на старозагорци облича 24-годишният Дейлън Уилямс.
Състезателят е висок 202 сантиметра, като на колежанско ниво преминава през отборите на Унив. Кливланд Стейт, Южен Айдахо и Унив. Тексас - Рио Гранде Вали.
Професионалната му кариера стартира в България, носейки екипа на Академик Бултекс 99.
Препоръчани обяви
За последно бе част от шотландския Каледония Гладиаторс.
"Добре дошъл в зеленото семейство! Пожелаваме ти здраве, късмет и много победи със зелено-белия екип!“, написаха от клуба от Стара Затора в официалния профил на Берое в една от социалните мрежи.
Зареждане ...


17:16 / 18.12.2025
1149















Коментарите са на публикуващите ги. Zagora24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.