Берое се раздели с американката Найла Йънг, съобщава старозагорския клуб. Тя прекара в женския баскетболен отбор малко повече от месец и изигра три двубоя в родното първенство (6.
Препоръчани обяви
"БК Берое благодари на Найла за съвместната работа и й пожелава успех в бъдеще", написаха от клуба.
Зареждане ...


16:00 / 22.12.2025
1216















Коментарите са на публикуващите ги. Zagora24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.