Елитният женски баскетболен отбор на Берое се раздели с Алия-Дийн Ахмад. Новината съобщиха от старозагорския клуб в социалните мрежи.
Американката носи зелено-белия екип в три срещи, в които записа средни показатели от 11.
Препоръчани обяви
"БК Берое благодари на Алия за съвместната работа и й пожелава успех в бъдеще", написаха от клуба в профила им във Facebook.
Зареждане ...


09:33 / 03.01.2026
1390















Коментарите са на публикуващите ги. Zagora24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.