Вчера бяха проведени разговори между ръководството на Берое и спортния щаб на клуба, информират от пресслужбата на тима.

Старши-треньорът Илиан Илиев отново пое отговорността за
слабите резултати и обяви, че той е виновен за петте поредни загуби на отбора. Ръководителите на ПФК Берое застават твърдо зад него в този важен и труден момент преди двубоя с ЦСКА.

Въпреки това официално решение за мерките след слабото начало на отбора ще бъде взето днес до обяд.

Мерките към футболистите ще бъдат взети спрямо отношението им към тренировъчния процес и показаното на терена в предстоящата среща с ЦСКА идната събота.