Илиан Илиев ще продължи да води Берое и при новото ръководство на клуба. Шефовете искат да задържат специалиста и вече са му предложили нов договор с по-добри финансови параметри. Според непотвърдени информации, наставникът ще получава по 10 хиляди лева на месец, ако реши да преподпише.
Илиев обаче на два пъти вече пожела да напусне тима. Той хвърли оставка след поражението от Черноморец, а след това и при загубата от Калиакра, но и в двата случая тя не бе приета.
Препоръчани обяви
От управата на Берое вече нееднократно обявиха, че в бъдеще вече няма да има финансови проблеми, тъй като отборът е обезпечен. Още преди двубоя с ЦСКА бяха изплатени всички дължими пари на футболистите.
Източник: sportal.bg
Зареждане ...


18:29 / 21.09.2011
1156















Христо Иванов 2
на 21.09.2011 г.
ИЛИЯН ИЛИЕВ!!!!!!!
Пламен Герганов
на 21.09.2011 г.
най-големия
Hristo Hristov 2
на 21.09.2011 г.
Илиян Илиев е най великия ...вярваме в него ...ще мачкаме наред
Луда блондинка
на 21.09.2011 г.
ше се сетите :Д
Коментарите са на публикуващите ги. Zagora24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.