Георги Младенов и състезателите на Берое ще дебютират пред старозагорска публика в силен турнир за купата на "Стара Загора“. Отборите на Черно Море Варна, Спартак Плевен, Черноморец Бургас и домакините от Берое ще си оспорват приза в тридневно съревнование стартиращо навръх 5-ти октомври – празника на града. Мачовете ще се провеждат всяка вечер от 17.00 и 19.15 в Общинска спортна зала Стара Загора .
Изпълнителният директор на клуба Васил Кифев коментира организацията на турнира:
“ За първи път от създавнаето на Националната Баскетболна Лига, мъжки отбори участващи в нея, ще гастролират в града на липите. Специална благодарност на Община Стара Загора, че уважи баскетбола и съвместно със спонсорите на БК Берое, организира турнир по този приятен повод. Също така се радвам, че нашата публика ще види на живо състезатели и отбори от най-високо ниво за стандартите на страната ни. Реално мачовете ще бъдат част от подготовката за участието ни в шампионата на А група.Препоръчани обяви
Зареждане ...


08:02 / 30.09.2011
462















Коментарите са на публикуващите ги. Zagora24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.