Предимно ученици и студенти присъстваха на втория подред протест, свързан със случая в Катуница. Отново над 500 човека се събраха пред общината в Стара Загора, развяваха български знамена, пееха "Всеки ден ще е така, до победата!", "Българи юнаци", както и химна на България.

Този път и в Стара Загора не се размина без арести. Два такива видя и репортер на Zagora24.bg.

Полицейското присъствие отново бе засилено из града и около ромския квартал в Стара Загора през целия ден.