Живко Тодоров при залесяването на "Седми километър": Радвам се, че съм кмет на град от хора със самосъзнание
Изненадах се приятно от присъствието на толкова много старозагорци, дошли с децата си, за да участват в общата ни грижа за възстановяването на гората. Това каза пред медиите днес Живко Тодоров, предаде репортер на "Фокус". Кметът на Община Стара Загора поведе стотиците доброволци, отзовали се на призива му да се включа...