Пред екипа ни застана Йордан Тодоров от гостите, споделяйки впечатленията си от изминалия мач.
"Честитя победата на Берое. Мисля, че играхме по-добре от тях, но нямахме спортен шанс и ни победиха.
Препоръчани обяви
Тодоров бе видимо разочарован от поражението на своя отбор.
Зареждане ...


21:51 / 03.05.2011
514















Коментарите са на публикуващите ги. Zagora24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.