Днес футболистите на Берое направиха възстановителна
тренировка след снощното равенство в контролата с Борац /Чачак/. За радост, в лагера на зелено-белите няма контузии, въпреки грубата игра на сърбите, уточняват от пресслужбата на клуба.
В днешното занимание не се включи единствено Владимир
Зафиров, който има лека травма от вчерашния ден и затова не взе участие в проверката. Играчите, които не бяха титуляри имаха малко по-дълго занимание от останалите и треньорският щаб проведе тактическо занимание с тях, което завърши с мини двустранна игра на 1/4 терен.
Следобед беройци получиха почивка и няма да имат занимание.
Препоръчани обяви
В четвъртък сутринта отборът ще замине обратно за България. В програмата е заложена една тренировка в петъчния ден на стадиона под Аязмото и след това ще бъде дадена двудневна почивка.
На 1 август беройци ще подновят тренировки и ще започнат подготовка за първия шампионатен мач срещу Литекс в Ловеч.
Зареждане ...


15:06 / 26.07.2011
319















Коментарите са на публикуващите ги. Zagora24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.